birgün

25° AÇIK

25 yıldır kayıp olan kişilerin öldürüldükleri ortaya çıktı

Maraş’ta 25 yıldır kayıp olan 2 kişinin, öldürüldükleri ortaya çıktı. Cesetlerin bulunması için kazı çalışması başlatıldı

GÜNCEL 07.08.2022 15:29
25 yıldır kayıp olan kişilerin öldürüldükleri ortaya çıktı
Abone Ol google-news

Maraş’ta 25 yıldır kayıp olan 1’i kadın 2 kişinin öldürüldüğü anlaşıldı. Tek katlı bir evin bahçesine gömüldüğü belirlenen cesetleri bulmak için kazı çalışması başlatıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, 25 yıl önce haklarında kayıp başvuru yapılan 1'i kadın 2 kişinin öldürülmüş olabileceğini belirterek özel bir ekip kurdu.

Özel ekip, 2 kişinin cinayete uğradığını ve Dulkadiroğlu ilçesi Balcalı Mahallesi'ndeki tek katlı bir evin bahçesine gömüldüğünü belirledi. İki kişinin ismi açıklanmazken, cinayet ile ilgili 1 kadın gözaltına alındı.

Şüpheli kadın, savcı ve polisler eşliğinde tek katlı evde yer göstermesi yaptı. Polisin yardımı ile yürüyebilen kadın, daha sonra emniyete götürüldü.

Şüpheli kadının gösterdiği yerde iş makinesi ile kazı çalışması başlatıldı.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol