birgün

8° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 25.02.2020 14:34

26. İFSAK Ulusal Kısa Film Festivali bugün başladı

25 Şubat -1 Mart tarihleri arasında gösterilecek olan festival filmleri, İFSAK ve Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi salonlarında

26. İFSAK Ulusal Kısa Film Festivali bugün başladı

İFSAK'ın bu yıl 26'ncısını düzenlediği Ulusal Kısa Film Festivali bugün başladı. 1 Mart'a kadar sürecek olan festivalde filmler İFSAK ve Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi Salonlarında izleyici ile buluşacak.

En iyi kurmaca, en iyi belgesel, en iyi canlandırma, en iyi deneysel dallarında ödül alan filmler 1 Mart 2020 Pazar günü Sainte - Pulcherie Fransız Lisesi’nde yapılacak ödül töreninde açıklanacak. Ödül töreninin ardından bu yıl ödül alan filmlerin gösterimi de Sainte - Pulcherie Fransız Lisesi’nde yapılacak. Ön elemeyi geçen filmlerin listesi İFSAK ‘ın web sayfasından alınabilir.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız