27. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası tarihleri belli oldu

12.04.2019 15:45 GÜNCEL
İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası, bu yıl 24-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Komite, yapılacak olan etkinliklere katkı çağrısında bulundu. Açık çağrılarla bir araya gelen gönüllü grubunun kolektif katkılarıyla hazırlanan 27. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası, bu yıl 24-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Komite, beraber kurabilecek ortaklık ve işbirliklerinin önemli olduğunu belirterek; hafta etkinliklerini programlarken panel, atölye, film […]

İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası, bu yıl 24-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Komite, yapılacak olan etkinliklere katkı çağrısında bulundu.

Açık çağrılarla bir araya gelen gönüllü grubunun kolektif katkılarıyla hazırlanan 27. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası, bu yıl 24-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

Komite, beraber kurabilecek ortaklık ve işbirliklerinin önemli olduğunu belirterek; hafta etkinliklerini programlarken panel, atölye, film gösterimi, sunum vb. formatlarda içerik, fikir, öneri, etkinlik katkıları konusunda çağrıda bulundu.

Etkinlik önerisi olan kurum/ dernek/ oluşum/ örgütlenmelerin konuşmacı bilgisi, metni ve tarihine dair planlanan bilgileri en geç 5 Mayıs tarihine kadar istanbulpride@gmail.com adresine iletmeleri gerekiyor.

Metin, konuşmacı ve tarih planlarının bu tarihten önce yollanması halinde süreçlerin kolaylaşacağını bildiren komite, bütçeye dair belirsizlik olması sebebiyle şehir dışından etkinlik düzenlemek için gelecek katılımcıların bu detayı göz önünde bulundurmalarını istiyor.