birgün

15° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 04.02.2020 16:04

4 adımda BirGün’e dijital abone olun

Ayda sadece 20 liraya BirGün'e dijital abone olarak bağımsız medyayı destekleyebilir, gerçeklerin sesini yükseltebilirsiniz

4 adımda BirGün’e dijital abone olun

Gazetemizin dijital abonelik kampanyasının yeni dönemi ‘BirGün Benim’ sloganıyla başladı. Yeni dönem, abonelik sistemi açısından da bazı yenilikler içeriyor. Artık ayda yalnızca 20 liraya, yani günde 66 kuruşa okurlarımız BirGün’e dijital üye olabiliyor. Dileyen okurlarımız, aylık 50, 100 ve 300 TL’lik abonelik paketlerini de tercih edebiliyor.

Bunun yanında okurlarımıza yıllık abonelik seçeneği de sunuyoruz. Yıllık 250, 500, 1000 ve 3000 TL’lik paketlerimizden birini seçerek BirGün’e dijital abone olabilirsiniz.

Üstelik abone olmak çok kolay. Bunun için şu 4 adımı izlemeniz yeterli:

  1. abone.birgun.net adresine girin.
  2. Abone olmak istediğiniz paketi seçin ve ödeyeceğiniz bedelin üstüne tıklayın.
  3. Sayfanın altında açılan bölüme şahsi bilgilerinizi istenilen şekilde yazın; ‘Devam’a tıklayın.
  4. Açılan ekranda kredi kartı bilgilerinizi girin ve 'öde’ye basın.

Aylık ödemelerde, tekrarlı ödemelerin alınabilmesi için kredi kartınız sisteme güvenli bir şekilde kaydedilir. Aboneliğinizi iptal edene kadar, her ay abonelik bedeliniz otomatik olarak kredi kartınızdan çekilir.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol