birgün

13° PARÇALI BULUTLU

6 gündür aranan hemşirenin cansız bedeni ormanlık alanda bulundu

6 gündür kayıp olarak aranan hemşire Muhammed Arslan'ın cansız bedeni, ormanlık bir alanda bulundu. Arslan'ın intihar ettiği ihtimalinin üzerinde durulduğu bildirildi.

GÜNCEL 20.04.2022 17:50
6 gündür aranan hemşirenin cansız bedeni ormanlık alanda bulundu
Abone Ol google-news

6 gündür aranan hemşire Muhammet Arslan’ın cansız bedeni Sultangazi’de ormanda bulundu. Arslan’ın kaybolduğu gün çalıştığı hastanedeki dolabına bir not bıraktığı ortaya çıktı.

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli sağlık çalışanı Muhammet Aslan'dan geçtiğimiz cuma gününden bu yana haber alınamıyordu. Kayıp Aslan'ı bulmak için kent ormanında ve Alibeyköy Barajı'nda arama yapıldı. Arslan’ın cansız bedeni Sultangazi’de ormanda bulundu

DOLABINA NOT BIRAKMIŞ

Öte yandan Arslan’ın kaybolduğu gün hastanedeki dolabına bir not bıraktığı ortaya çıktı. Sunucu Müge Anlı programında Arslan’ın notunu okurken “Bir veda notu gibi… ‘Dostlarım beni hatırlasın’ diye…” ifadelerini kullandı. Arslan'ın intihar ettiği ihtimalinin üzerinde durulduğu kaydedildi.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol