Aaron Paul’den Breaking Bad paylaşımı

10.09.2019 15:48 KÜLTÜR SANAT

El Camino adıyla televizyon filmi olarak uyarlanan Breaking Bad dizisinin başrol oyuncusu Aaron Paul, tıpkı dizideki gibi filmde de canlandırdığı Jesse Pinkman karakterine ait görseli sosyal medyada paylaştı.

Fenomen dizi Breaking Bad, final yapmasından yıllar sonra, El Camino adıyla televizyon filmi oldu. Tıpkı dizide olduğu gibi filmde de başrolde yer alan Aaron Paul, canlandırdığı Jesse Pinkman karakterinin fotoğrafını "Merhaba eski arkadaşım" notuyla paylaştı.


NTV'nin aktardığına göre, Netflix'te El Camino adıyla 11 Ekim’de yayınlanacak olan film, dizinin devamı niteliğinde olacak. 2008-2013 yılları arasında beş sezon süren dizinin son sezonunda Jesse Pinkman karakteri bir kartel tarafından kaçırılmıştı.

Bunun ardından devreye ortağı Walter girmiş ve son kez Pinkman'a yardım etmişti. Filmin konusu ise şöyle: Jesse, tutsaklıktan kurtulmasının ardından geleceğini kurabilmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. Dizinin sonunda Walter'ın ölüp ölmediği bilinmediği için El Camino'da flashback sahneleriyle mi, yoksa şimdiki haliyle mi yer alacağı bilinmiyor.