birgün

23° AÇIK

DÜNYA 04.08.2021 17:37

ABD’de uçaktaki hostesleri taciz eden yolcu, koli bandıyla koltuğa bantlandı

ABD’de yolcu uçağında sefer sırasında hostesleri ve yolcuları taciz ettiği için koltuğa bantlanan Maxwell Berry isimli şahıs tutuklandı.

ABD’de uçaktaki hostesleri taciz eden yolcu, koli bandıyla koltuğa bantlandı

ABD’nin Philadelphia kentinden Miami'ye sefer yapan Frontier Airlines Havayolu şirketine ait yolcu uçağında 22 yaşındaki Maxwell Berry olay çıkarttı.

İçkiyi fazla kaçıran Berry, tuvalete gittikten sonra tişörtünü çıkarıp koltuğuna döndü. Kabin görevlileri yolcuya giyinmesi gerektiğini söyleyerek çantasından bir tişört çıkarmasına yardım etti.

Berry, hostesleri taciz etmesinin yanı sıra yolcuları da rahatsız etti. Mürettebat, Berry’i sakinleştirmek amacıyla yolcu, koltuğa koli bandıyla bantlamak zorunda kaldı.

Olayın ardından Miami Polis Departmanı, Berry’e karşı suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

AP’nin aktardığına göre Berry, üç farklı suçlamayla tutuklandı.

Berry'in bantlanma görüntüleri yolcular tarafından videoya kaydedildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol