birgün

9° PARÇALI BULUTLU

SPOR 26.03.2020 17:43

Abdurrahim Albayrak: Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor

Koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, sağlık durumu hakkında, "Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor" dedi

Abdurrahim Albayrak: Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve eşiyle birlikte İstanbul’daki bir hastanede tedavi gören Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, sosyal medya hesabı üzerinden sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Durumunun her gün daha iyiye gittiğini ifade eden Albayrak, “Hepinize dualarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor. İnşallah en kısa sürede tekrar görüşeceğiz. Hepinizi çok seviyorum. Kendinize dikkat edin” ifadelerini kullandı.

MUSTAFA CENGİZ'İN TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Galatasaray Spor Kulübü'nden bugün yapılan açıklamada, Başkan Mustafa Cengiz'in koronavirüs test sonucunun negatif çıktığı açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklamada şöyle denildi: "Başkanımız Mustafa Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılan covid19 testleri negatif çıkmıştır."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız