birgün

17° AÇIK

BİRGÜN KİTAP 09.07.2021 15:12

Abidin-Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler, raflardaki yerini aldı

Abidin-Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler, raflardaki yerini aldı

Koray Işık’ın kaleme aldığı Abidin - Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler kitabı raflarda ve online’da yerini aldı. NotaBene Yayınlarından çıkan kara mizah kitapta, günümüz Türkiye’sinde siyaset sahnesinde yer edinmek isteyen benlikler, fırsatlar karşısındaki değişimler anlatılıyor.

Koray Işık tarafından yazılan Abidin - Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler, günümüz Türkiye’sinde siyaset sahnesinde yer edinmek isteyen benliklerin, fırsatlar karşısındaki değişimlerinin anlatıldığı bir kara mizah kitabı.

İstanbul’un bir ilçesinden başkentteki genel merkeze, bir ailenin yatak odasından ön seçim salonuna uzanan hikâye, her ne kadar ironi gibi görünse de tam da gerçekleri yansıtıyor. Koray Işık, siyasetin benlikler üzerinde yarattığı trambolin etkisini mizahi bir dille anlatırken, aile içindeki karakter savaşlarıyla okuru ruhların derinliklerine sürüklüyor.

NotaBene Yayınları tarafından basılan 96 sayfalık Abidin - Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler, kitabevlerinde ve online kitap mağazalarında okuyucularını bekliyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol