birgün

11° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

BİRGÜN KİTAP 09.05.2019 15:50

abm Yayınevi’nden yeni kitaplar

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi’nin yayımladığı 5 yeni kitap, raflardaki yerini aldı Dünyanın En Güzel Ülkesi Dünyanın En Güzel Ülkesi ile çocuklar ormanın kralı aslanla beraber pek çok ülkeyi ve kültürü tanıyarak dünyanın en güzel ülkesini keşfetmeye çalışıyor. Hayvanların tatlı bir öykü eşliğinde kendi ülkelerini tanıttığı Dünyanın En Güzel Ülkesi kitabı, çocuklara […]

abm Yayınevi’nden yeni kitaplar

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi’nin yayımladığı 5 yeni kitap, raflardaki yerini aldı

Dünyanın En Güzel Ülkesi

Dünyanın En Güzel Ülkesi ile çocuklar ormanın kralı aslanla beraber pek çok ülkeyi ve kültürü tanıyarak dünyanın en güzel ülkesini keşfetmeye çalışıyor. Hayvanların tatlı bir öykü eşliğinde kendi ülkelerini tanıttığı Dünyanın En Güzel Ülkesi kitabı, çocuklara dolu dolu bir okuma deneyimi sunuyor.

Balkabağıgiller

Balkabağıgiller, evlerinde kırk yedi bitkiyle beraber yaşayan dört kişilik bir aileyi çocuklarla buluşturuyor. Balkabağıgiller ailesinin yemyeşil bitkiler, rengarenk çiçekler ve çeşit çeşit saksılarla dolu evi, bitkilerin evde tek kalmasıyla beraber bol sürprizli bir hikayeye dönüşüyor

Çocuğum, Haklarım Var!

Çocuğum, Haklarım Var! etkinlik kitabı ile minikler haklarını öğreniyor, bu haklar üzerine düşünüp fikir yürütüyor ve araştırmalar yapıyor. Ezgi Berk tarafından yazılan ve Funda Akman Aydemir tarafından resimlenen Çocuğum, Haklarım Var! kitabı, küçüklere haklarını interaktif etkinliklerle anlatıyor.

Dugon Dugo’yu Kim Üzdü?

Dugong Dugo’yu Kim Üzdü?, olaylara farklı yönlerden bakarak mutlu olmanın yollarını bulabilmenin önemini yalın bir dille anlatıyor.Betül Kanbolat’ın kaleminden çıkan Dugong Dugo’yu Kim Üzdü?, Demet Özge ve Aykan Aybakır’ın renkli çizgileriyle zenginleşerek küçük okurların akran zorbalığı konusundaki farkındalıklarını artırıyor.

Küçük Ejderha Kokosnuss: Ejderha Adası’nda Panik

Küçük Ejderha Kokosnuss serisinin 17. kitabı Ejderha Adası’nda Panik raflarda yerini aldı. Minikler tarafından uzun zamandır beklenen bu kitap, yanardağın içine düşen bir cisim ile Kokosnuss ve arkadaşlarının Ejderha Adası’nda geçirdiği sıcak macerayı konu ediyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız