birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 03.01.2020 11:57

Adam Sandler’ın Twitter hesabı hacklendi

ABD'li oyuncu Adam Sandler'ın Twitter hesabı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildi. Özellikle ırkçı mesajlar yayınlanan hesap Twitter yöneticileri tarafından kapatıldı.

Adam Sandler’ın Twitter hesabı hacklendi

Mariah Carey'nin ardından yeni yıl başlar başlamaz bilgisayar korsanlarının ikinci kurbanı Adam Sandler oldu. Ele geçirilen Twitter hesabından yayınlanan en dikkat çekici mesaj, “Mariah Carey ile telefonda seks yaptım” oldu.

2.4 milyon takipçisi olan Sandler’ın hesabından ırkçı mesajlar da paylaşılırken, Donald Trump da bu mesajlardan nasibini aldı. Yayınlanan bir tweette “Donald Trump sen ırkçı bir çatlaksın. Katılıyorsanız RT yapın” yazıldı.

Ünlü isimlerin hesaplarının ele geçirilişini, yine ağustos ayında Twitter CEO’su Jack Dorsey’nin hesabını ele geçiren bilgisayar korsanları üstlendi.

adam-sandler-in-twitter-hesabi-hacklendi-670193-1.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız