birgün

26° PARÇALI BULUTLU

Adana Çocuk Festivali'nin geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı Adana Çocuk Festivali düzenlendi. Festivalin stant ve sponsor geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak.

GÜNEY 09.05.2022 12:39
Adana Çocuk Festivali'nin geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak
Abone Ol google-news

Yakup DURMUŞ / ADANA

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ve geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak olan Adana Çocuk Festivali, 6-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında Mimar Sinan Parkı’nda düzenlendi.

Konser, tiyatro, söyleşi, müzik, dans, atölyeler ve çocuk oyunlarının yer aldığı festivalde, Adanalılar, çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirdi.

“Dayanışma Başlıyor” teması ile gerçekleşen festivalde oyuncu ve sunucu Berna Laçin ile Yeliz Doğramacılar, Şair-Yazar-Gazeteci-Araştırmacı ve Tiyatro Oyuncusu Sunay Akın, oyuncu ve manken İpek Tanrıyar, Animasyon Yapımcısı-Karikatürist ve Kral Şakir’in Mucidi Varol Yaşaroğlu, Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Sinema ve Televizyon Oyuncusu Lemi Filozof, Aykut Pala; Adanalılarla söyleşiler gerçekleştirirken, DJ Ersin Show sahne aldı.

İrem Derici ve Ece Mumay konserlerinin yer aldığı festivalin stant ve sponsor geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak.

adana-cocuk-festivali-nin-geliri-sma-hastasi-cocuklarin-tedavisinde-kullanilacak-1012994-1.

adana-cocuk-festivali-nin-geliri-sma-hastasi-cocuklarin-tedavisinde-kullanilacak-1012995-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol