Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı Adana Çocuk Festivali düzenlendi. Festivalin stant ve sponsor geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak.

Adana Çocuk Festivali'nin geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak

Yakup DURMUŞ / ADANA

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ve geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak olan Adana Çocuk Festivali, 6-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında Mimar Sinan Parkı’nda düzenlendi.

Konser, tiyatro, söyleşi, müzik, dans, atölyeler ve çocuk oyunlarının yer aldığı festivalde, Adanalılar, çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirdi.

“Dayanışma Başlıyor” teması ile gerçekleşen festivalde oyuncu ve sunucu Berna Laçin ile Yeliz Doğramacılar, Şair-Yazar-Gazeteci-Araştırmacı ve Tiyatro Oyuncusu Sunay Akın, oyuncu ve manken İpek Tanrıyar, Animasyon Yapımcısı-Karikatürist ve Kral Şakir’in Mucidi Varol Yaşaroğlu, Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Sinema ve Televizyon Oyuncusu Lemi Filozof, Aykut Pala; Adanalılarla söyleşiler gerçekleştirirken, DJ Ersin Show sahne aldı.

İrem Derici ve Ece Mumay konserlerinin yer aldığı festivalin stant ve sponsor geliri SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılacak.

adana-cocuk-festivali-nin-geliri-sma-hastasi-cocuklarin-tedavisinde-kullanilacak-1012994-1.

adana-cocuk-festivali-nin-geliri-sma-hastasi-cocuklarin-tedavisinde-kullanilacak-1012995-1.