birgün

7° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 16.07.2019 01:18

Adana’da metil alkol zehirlenmesi: Bir kişi daha yaşamını yitirdi

Adana’da rahatsızlanarak Yüreğir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan V.Y. burada “metil alkol zehirlenmesi” şüphesiyle tedaviye alındı. Daha sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne sevk edildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen V.Y. kurtarılamadı. V.Y’nin cesedi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Adana’da daha önce metil alkol zehirlenmesinden 4 kişi yaşamını yitirmişti. 20 günde Türkiye genelinde en […]

Adana’da metil alkol zehirlenmesi: Bir kişi daha yaşamını yitirdi

Adana’da rahatsızlanarak Yüreğir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan V.Y. burada “metil alkol zehirlenmesi” şüphesiyle tedaviye alındı. Daha sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne sevk edildi.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen V.Y. kurtarılamadı.

V.Y’nin cesedi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Adana’da daha önce metil alkol zehirlenmesinden 4 kişi yaşamını yitirmişti. 20 günde Türkiye genelinde en az 14 kişi metil alkol zehirlenmesinden öldü.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız