birgün

21° AÇIK

Adnan Bulut’tan TV izlenme ölçümleri tepkisi: KRT ve Tele 1'i hedef alan operasyon çekiliyor

KRT TV Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bulut, KRT ve Tele 1 televizyonlarına operasyon çekildiğini öne sürdü. Bulut, açıklamasında Tele 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ile "işin peşindeyiz” dedi.

MEDYA 21.09.2021 13:51
Adnan Bulut’tan TV izlenme ölçümleri tepkisi: KRT ve Tele 1'i hedef alan operasyon çekiliyor
Abone Ol google-news

KRT TV Genel Müdürü Adnan Bulut, kendisine ait sosyal medya hesabından televizyon reytingleri hakkında paylaşımlarda bulundu. Adnan Bulut, paylaşımında KRT ve Tele 1'in reytinglerinin doğru yansıtılmadığını söyleyerek, "İktidara yanlamış bir tv kanalı bir haftada izlenme oranını yüzde 1000 (yanlış okumadınız bin) artırıyor. Bizim gündem yaratan, tartışılan programımız 0 (sıfır) izleniyor. Bunu izah edemezsiniz. İpliğinizi pazara çıkaracağız" dedi.

Bulut'un sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar şöyle:

“TV izlenme ölçümleri üzerinden Türkiye’ye operasyon çekiliyor. Bu operasyon KRT ve Tele1’i hedef alan hem ticari hem siyasi bir çalışmanın sonucu. Bizi yıpratarak, yaşayamaz hale getirerek Türkiye’de istedikleri gibi at oynatacaklarını sanıyorlar. Merdan Yanardağ ile işin peşindeyiz.”

“İktidara yanlamış bir tv kanalı bir haftada izlenme oranını yüzde 1000 (yanlış okumadınız bin) artırıyor. Bizim gündem yaratan, tartışılan programımız 0 (sıfır) izleniyor. Bunu izah edemezsiniz. İpliğinizi pazara çıkaracağız.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol