birgün

9° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 30.09.2015 16:48

Ahmet Hakan ile Cem Uzan arasında küfürler havada uçuştu

Ahmet Hakan ile Cem Uzan arasında küfürler havada uçuştu

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ile Cem Uzan'ın adı ve fotoğrafını taşıyan Twitter hesabı arasında çıkan kavga küfürleşmeye kadar vardı. Cem Uzan'a kızan Ahmet Hakan, Twitter'da yazdığı yanıtta "Seni Şanzelize'ye kadar kovalarım kriminal yavşak" ifadelerini kullandı.

Sol'da yer alan habere göre;Aydın Doğan, Ertuğrul Özkök ve Hakan hakkında paylaşımlarda bulunan @UzanCC adlı hesaba Hakan, “Memlekete giremeyen kriminal yavşak” ve “Seni Şanzelize’ye kadar kovalarım, hiçbir Fransız elimden alamaz lan seni” diye yazdı.

Telsim ve İmar Bankası gibi aile şirketlerine, 2004 yılında TMSF tarafından el konulan eski Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan’a ait olmadığı bilinen @UzanCC adlı Twitter hesabından, Doğan Medya ve Ahmet Hakan’a yönelik mesajlar yazılmıştı.

"AHMET HAKAN, SENİ PATRONUN DOĞAN BİLE KURTARAMAZ"
Son olarak Ahmet Hakan’a ithafen, “Seni elimden patronun Aydın Doğan bile kurtaramaz” ve “Sabahın 5’inde, Ankara’da, sevgilinin sıcak koynundan polise aldırıp savcılığa ifade vermeye götürttüm. Hatırladın mı” diye yazan sahte hesap, Hürriyet yazarını çılgına çevirdi.

Cem Uzan olmadığı bilinen hesaba karşı ağzını bozan Hakan, “Baban, kardeşin nerede lan senin? Paris’e kaç para kaçırdın? Gelmiş geçmiş en sevimsiz hırsız” ve “Hikmetyar’ın önünde diz çöken Tayyip Erdoğan diye yayın yapıyordun utanmaz arlanmaz. Şimdi de ak trollerle iş mi tutuyon?” diye yazdı.

Hızını alamayan Ahmet Hakan, önce yavşak dedi, sonra da Uzan’ı Şanzelize’ye kadar kovalamakla tehdit etti.

ahmet-hakan-ile-cem-uzan-arasinda-kufurler-havada-ucustu-76074-1.

ahmet-hakan-ile-cem-uzan-arasinda-kufurler-havada-ucustu-76075-1.

ahmet-hakan-ile-cem-uzan-arasinda-kufurler-havada-ucustu-76076-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız