birgün

11° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 21.01.2020 10:25

Ahmet Hakan’ın Erdoğan'ın uçağındaki fotoğrafı sosyal medyanın diline düştü

Erdoğan’ın uçağında gazetecilerle çekilen fotoğrafta Ahmet Hakan’ın arkada kalması ilginç bir görüntüye sebep olurken söz konusu fotoğraf sosyal medyanın diline düştü

Ahmet Hakan’ın Erdoğan'ın uçağındaki fotoğrafı sosyal medyanın diline düştü

Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Ahmet Hakan’ın, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağında Berlin’den dönerken çekilen fotoğrafı sosyal medyanın diline düştü. Ahmet Hakan’ın zor seçilebildiği fotoğrafa birçok sosyal medya kullanıcısından yorum gelince ‘Ahmet Hakan’ başlığı Twitter’da TT oldu.

Ahmet Hakan’ın sosyal medyanın diline düşen fotoğrafı şöyle:

ahmet-hakan-in-erdogan-in-ucagindaki-fotografi-sosyal-medyanin-diline-dustu-677745-1.

Anadolu Ajansı tarafından geçilen bir diğer fotoğrafta ise Ahmet Hakan daha net biçimde görülürken yine arkada kalması dikkat çekiyor.

ahmet-hakan-in-erdogan-in-ucagindaki-fotografi-sosyal-medyanin-diline-dustu-677749-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız