birgün

6° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 21.09.2019 15:41

Ahmet Ümit'in imza gününde sürpriz konuk

Ahmet Ümit, uzun zamandır heyecanla beklenen yeni kitabı “Aşkımız Eski Bir Roman”ı Yapı Kredi Yayınları Beyoğlu Kitabevi’nde imzaladı. Okurların yoğun ilgi gösterdiği Ümit’in imza gününe İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı.

Ahmet Ümit'in imza gününde sürpriz konuk

Yeni kitabı “Aşkımız Eski Bir Roman”da efsanevi karakteri Başkomser Nevzat’ın 3 farklı cinayeti çözdüğünü söyleyen Ahmet Ümit, “Bu kitapla biz de 3 farklı macera içinde geziniyor, İstanbul’un değişik semtleri ve değişik sosyal kesimleri arasında dolanıyor ve aynı zamanda insan ruhunda da geziniyoruz” dedi.

20 Eylül Cuma günü Yapı Kredi Yayınları Beyoğlu Kitabevi’nde yapılan imza gününe ilgi yoğundu. Yazardan imza almak isteyen okurlarının uzun kuyruklar oluşturduğu imza gününün bir de sürpriz konuğu vardı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da ziyaret ettiği imza günü okurların yazar Ahmet Ümit ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile çektirdiği fotoğraflarla renklendi.

ahmet-umit-in-imza-gununde-surpriz-konuk-627606-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız