birgün

10° AÇIK

GÜNCEL 04.02.2021 20:13

Ailesiyle gittiği yazlıkta kaybolan Kaan Şimşek’in cansız bedeni bulundu

Hacettepe Tıp Fakültesi 4'üncü sınıf öğrencisi Kaan Şimşek, ailesiyle yazlık evlerine gittiği Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Kocaköy köyüne kayboldu. Arama çalışmaları sonucunda Şimşek’in cansız bedenine ulaşıldığı bildirildi.

Ailesiyle gittiği yazlıkta kaybolan Kaan Şimşek’in cansız bedeni bulundu

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Kocaköy köyünde kaybolan Hacettepe Tıp Fakültesi 4'üncü sınıf öğrencisi Kaan Şimşek'in jandarma ekipleri tarafından zeytinlik arazide yapılan aramada, cansız bedeni bulundu.

DHA’da yer alan habere göre, Ayvacık ilçesi Kocaköy köyü sahilinde bulunan yazlık evde ailesi ile kalan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi Kaan Şimşek, dün akşam saat 17.00 sıralarında, evlerinin yakınında basketbol oynadı. Ancak Şimşek'i bir daha gören olmadı. Akşam olmasına rağmen oğullarının eve dönmemesi üzerine endişelenen Mükremin-Nadire Şimşek çifti, jandarmaya kayıp ihbarında bulundu. Şimşek'in jandarma ekipleri tarafından zeytinlik arazide yapılan aramada, cansız bedeni bulundu.

ailesiyle-gittigi-yazlikta-kaybolan-23-yasindaki-kaan-simsek-in-cansiz-bedeni-bulundu-837898-1.

CANSIZ BEDENİ ARAZİDE BULUNDU

İhbar üzerine jandarma ve AFAD ekipleri, bölgede arama kurtarma çalışması başlattı. Jandarma komandolarının da görev aldığı arama kurtarma çalışmalarında iz takip köpeği de kullanıldı. Ekipler, bölgeyi havadan dronla görüntedi.

Kaan Şimşek'in jandarma ekipleri tarafından zeytinlik arazide yapılan aramada, cansız bedeni bulundu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol