birgün

11° AÇIK

MEDYA 04.07.2016 15:13

AKİT'in Kemal Sunal tepkisi o IŞİD'liyi akıllara getirdi

AKİT'in Kemal Sunal tepkisi o IŞİD'liyi akıllara getirdi

Gerici Yeni Akit gazetesi, 16 yıl önce bugün hayata gözlerini yuman usta oyuncu Kemal Sunal’ın, İslam’a en büyük zararı verdiğini öne sürdü. Yeni Akit, bir blog yazarının yazısını internet sitesinde yayımlarken “Deniz Balaban, İslam'a en büyük zararı veren Yeşilçam'ın baş aktörlerinden olan Kemal Sunal hakkında "Kemal Sunal Filmleri Özelinde Eski Türk Filmlerinin Zararları" başlıklı çarpıcı bir blog yazısı kaleme alarak gerçek yüzlerini ortaya koydu” ifadelerini kullandı.

O IŞID'LİYİ AKILLARA GETİRDİ

Daha önce sosyal medyada yaptığı açıklama ile gündeme gelen 'Türk IŞİD'li de, usta oyuncu Kemal Sunal ile ilgili 'Atesist Kemal Sunal, 'Şaban filmleri'ni vatanımıza sokarak sizleri çok sinsi bir oyunun içine süreklemektedir' ifadelerini kullanmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol