birgün

13° AÇIK

GÜNCEL 28.10.2019 09:13

Akit yazarı Dilipak: Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar

Akit yazarı Dilipak: Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar

Yandaş Yeni Akit'in gerici yazarı Abdurrahman Dilipak bugünkü yazısında, "Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyor. İlahlık ve Rablik taslıyorlar" dedi.

Anne baba kavramını yok etmek istiyorlar diyen Dilipak bilimsel gelişmeleri de 'şeytani bir el' olarak niteledi.

Dilipak'ın yazısının ilgili bölümleri şu şekilde:

"Hadi yapın!. Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar. İlahlık ve Rablik taslıyorlar. Hırsız malın tamamını götürüyor, rüşvet alan politikacı, bürokrat, bir bostan karşılığı bir bağı satıyor, müftü efendi bunun hükmü nedir, bana söyler misiniz?"

"Genom, insan genine dokundu. Biyolojik anne, taşıyıcı anne, cinsiyet değişikliği ile anne-baba kavramı da yok edilmek isteniyor böylece. Cinsiyete müdahale ediliyor. Ve Genomla derimizin rengini değiştirmeye kalkıyor şeytani bir el. Fıtrata müdahaleye hazırlanıyor. Ekinleri ve hayvanları dönüştürdükleri gibi, insanı dönüştürme iddiasında bir el!"

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız