birgün

3° PARÇALI BULUTLU

AKP’de dört il başkanlığına atama

AKP’de dört il başkanlığına atama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre, Antalya, Aydın, Burdur ve Düzce il başkanlıklarına atama yapıldı.

SİYASET 25.01.2023 07:36
AKP’de dört il başkanlığına atama Fotoğraf: AA
Abone Ol google-news

AKP’de Antalya, Aydın, Burdur ve Düzce il başkanlıklarına atama yapıldı.

AKP Teşkilat Başkanlığı Twitter hesabından yapılan açıklamada, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uygun görmesiyle Antalya İl Başkanlığı’na Ali Çetin, Aydın İl Başkanlığı’na Gökhan Ökten, Burdur İl Başkanlığı’na Mustafa Özboyacı ve Düzce İl Başkanlığı’na Hasan Şengüloğlu’nun atandığı bildirildi.

Paylaşımda söz konusu illerde görev yapan eski il başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışma ve gayretlerinden dolayı teşekkür edilerek, yeni görevlendirilen il başkanlarına da başarılar dilendi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol