birgün

23° PARÇALI BULUTLU

SİYASET 06.01.2020 22:02

AKP Genel Sekreteri, Mansur Yavaş'ı eleştireyim derken alay konusu oldu

AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, Mansur Yavaş'ı eleştirmek isterken 2018 yılına ait fotoğraf kullandı. Şahin'in paylaşımı alay konusu oldu

AKP Genel Sekreteri, Mansur Yavaş'ı eleştireyim derken alay konusu oldu

AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Mansur Yavaş’ı eleştirmek isterken 2018 yılına ait kendi dönemlerindeki fotoğrafları kullandı.

Ankara'da kentin hemen hemen tüm ilçelerinde etkisini gösteren kar yağışına ilişkin paylaşım yapan Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmek için 2018 yılına ait haber fotoğraflarını kullandı.

Şahin'in paylaşımları alay konusu oldu.

Daha önce Melih Gökçek de 2017 yılına ait, “Eskiden Melih Gökçek ve iş yaptırdığı şirketler hassastı. Şimdilerde en yoğun saatlerde yollar kesilir, yol tamiratları haftalar sürer oldu” şeklindeki tweeti paylaşmış ve “Umarım Mansur Yavaş’a oy verenler farkı fark etmeye başlamıştır” ifadeleriyle kendi dönemini eleştirmişti.

akp-genel-sekreteri-yavas-i-elestireyim-derken-alay-konusu-oldu-671531-1.

akp-genel-sekreteri-yavas-i-elestireyim-derken-alay-konusu-oldu-671533-1.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız