birgün

20° AÇIK

AKP ilçe başkanı istemeden Melih Gökçek'i eleştirdi

AKP Çankaya İlçe Başkanı Mustafa Hasgül, kullandığı bir fotoğraf ile "3 yılda canım Ankara’nın trafiğini berbat ettiniz" diyerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef almaya çalıştı. Ancak Hasgül'ün kullandığı trafik fotoğrafının Melih Gökçek döneminde olduğu ortaya çıktı.

GÜNCEL 12.01.2022 11:47
AKP ilçe başkanı istemeden Melih Gökçek'i eleştirdi
Abone Ol google-news

AKP Çankaya İlçe Başkanı Mustafa Hasgül’ün “3 yılda canım Ankara’nın trafiğini berbat ettiniz” paylaşımında kullandığı fotoğraf 2015 yılına ait çıktı.

Hasgül, Twitter’da Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ilgili açılan “Berbat Ettiniz” etiketine bir fotoğrafla “3 yılda canım Ankara’nın trafiğini berbat ettiniz“ yazarak tepki gösterdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Hasgül’ün tweetini alıntılayarak, fotoğrafın Melih Gökçek'in Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı 24 Ağustos 2015 yılına ait olduğunu yazdı.

Gültekin paylaşımında “İlçe başkanları, teşkilat hesapları, görevinden istifa ettirilen şahıs ve trollerin 'Trafiği berbat ettiniz' konulu paylaşımlarında yer alan, ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef gösterdikleri fotoğraflar 2015 ve 2016 yıllarına ait. Komik ama gülemiyoruz “ ifadelerine yer verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol