birgün

9° PARÇALI BULUTLU

AKP'li Ardıç İBB'yi hedef aldığı paylaşımını sildi

AKP'li Mehmet Ardıç, Galata Kulesi'nin renklendirilmesinden rahatsız olup İBB'yi hedef aldı. Galata Kulesi'nin Kültür ve Turizm Bakanlığı'na devredildiğini öğrendikten sonra paylaşımını sildi

GÜNCEL 09.01.2021 01:05
AKP'li Ardıç İBB'yi hedef aldığı paylaşımını sildi
Abone Ol google-news

AKP'de daha önce il başkanlığı yapmış ve şu anda Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı Mehmet Ardıç İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik hakaret içerikli tweet attı.

Galata Kulesi'nin rengarenk şekilde ışıklandırılması AKP'li Ardıç'ı rahatsız etti. Ardıç Galata Kulesi'nin renkli fotoğrafının üstüne, "Bu işte bir i..nelik var gibi, mesaj kime İBB" yazdı. Ardıç Galata Kulesi'nin Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından işletildiğini öğrenince paylaşımını sildi.

akp-li-ardic-ibb-yi-hedef-aldigi-paylasimini-sildi-826856-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol