birgün

16° AÇIK

AKP'li grup Babacan'ın katıldığı programı engellemeye çalıştı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP il binasının alt katında bulunan televizyon kanalına giriş ve çıkışta AKP'li gençler tarafından protesto edildi. AKP gençlik kolları üyesi bir grup, "Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?" şarkısını söyleyip gürültü çıkararak programı engellemeye çalıştı.

SİYASET 11.08.2022 10:30
AKP'li grup Babacan'ın katıldığı programı engellemeye çalıştı
Abone Ol google-news

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli'de televizyon programına katılmak için geldiği yerel yayın yapan televizyon kanalının bulunduğu binada AKP gençlik kolları üyesi bir grup gencin protestoları ile karşılaştı.

AKP'li gençler "Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?" şarkısını söyleyerek gürültü çıkardı. t24'te yer alan habere göre; bir katını televizyonun diğer katlarını ise AKP il teşkilatının kullandığı binanın asansörlerinin AKP'li gençler tarafından üçüncü katta tutulduğu ve bırakmadıkları görüldü.

Babacan'ın binaya girmesinden sonra merdiven boşluklarına biriken gençler "Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi, sen bu işin sonunu düşünmedin mi" diyerek Babacan'ı protesto etti. Babacan'ın televizyon yayını sırasında da gençler seslerini yükselterek programı engellemeye çalıştı. TV'nin bulunduğu kata kadar inen gençler burada yüksek sesle sloganlar attı. Babacan'ın katıldığı program, gençler protesto etse de kesilmeden tamamlandı. Binadan gelen seslerin yayına gitmediği belirtildi. Programın tamamlanmasının ardından Babacan'ın binayı terk ettiği sırada da protestolara "Recep Tayyip Erdoğan" sloganlarıyla devam edildi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol