birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

AKP'li Kabaktepe'den manidar paylaşım

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, döviz kurlarındaki tarihi yükselişi 'operasyon' olarak niteledi. "Aziz milletimizin iradesi, bu operasyonların üstündedir" diyen Kabaktepe, "Türkiye’ye yön vermenin tek yolu sandıktır" açıklaması yaptı.

SİYASET 24.11.2021 10:46
AKP'li Kabaktepe'den manidar paylaşım
Abone Ol google-news

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda döviz kurlarındaki yükselişin ardından yaşanan krizi ekonomik manipülasyon olarak yorumladı.

Tarihi yükselişi 'operasyon' olarak niteleyen Kabaktepe, "Türkiye’ye yön vermenin tek yolu sandıktır. Aziz milletimizin iradesi, bu operasyonların üstündedir" dedi.

Kabaktepe'nin paylaşımları şu şekilde:

Finansal krizlerle, ekonomik manipülasyonlarla Türkiye’yi dize getirmeye çalışmak, daha önce denenen ve başarılı olmayan operasyonlardır. Türkiye’ye yön vermenin tek yolu sandıktır. Aziz milletimizin iradesi, bu operasyonların üstündedir.

Kısa süreli dalgalanmalarla oluşturulmaya çalışılan panik havası, bu kutlu yürüyüşün önünde çok cılız birer teşebbüsten öteye geçemeyecek. Bir operasyonun gölgesiyle "ülkeyi karanlık sardı" diyenlere seherimizin aydınlığı ile cevap vereceğiz...

Dünyanın mihverinde olan bir ülke için, mücadele bitmez. Bir de bu ülke, bölgesel güçse ve sürekli bir genişleme yaşıyorsa, karşılıklı hamleler hiç bitmez. Bazen askeri, bazen diplomatik, bazen ekonomik mücadele olarak devam eder.

Türk milleti bugüne kadar hiçbir meydan okumaya pabuç bırakmadı. Bu mücadeleyi bugünlere taşıyan Cumhur İttifakı, ülkemizi güçlü ve bağımsız bir şekilde yarınlara taşıyacak kararlılıktadır.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol