birgün

11° PARÇALI BULUTLU

AKP'li Turan'dan İmamoğlu'na 'otel' yanıtı

GÜNCEL 27.07.2022 01:16
AKP'li Turan'dan İmamoğlu'na 'otel' yanıtı
Abone Ol google-news

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Tatildeydim. AKP'li bir vekil havalimanına 74 kilometre uzaklıkta olduğumu yazdı. Hangi otelde kaldığımı nereden biliyor? Bu detaya nasıl hakim oldu?" sözlerine yanıt verdi.

Turan, kaldığı otelin kendisi paylaşım yapmadan önce yapılan haberlerde geçtiğini savundu.

İmamoğlu'na "Mağdurum da mağdurum delisi" diye seslenen Turan, "Kendince yine bir mağduriyet bulmuş! Şaka gibi. Kaldığı otelin haber yapılma saati: 16.53. Benim attığım tweetin saati: 21.45. Yok takip ediyormuşum! Yok 74 km’yi nerden bulmuşum? Google Maps’ten buldum! Komik bile değilsin, zavallı," ifadelerini kullandı.

akp-li-turan-dan-imamoglu-na-otel-yaniti-1044728-1.

Turan, sözlerini desteklemek için görseller de paylaştı:

akp-li-turan-dan-imamoglu-na-otel-yaniti-1044725-1.akp-li-turan-dan-imamoglu-na-otel-yaniti-1044726-1.akp-li-turan-dan-imamoglu-na-otel-yaniti-1044727-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol