birgün

17° AÇIK

GÜNCEL 06.08.2020 21:24

AKP'li vekilden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a vizyon göndermesi

AKP Gaziantep milletvekili Ali Şahin, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'u transfer konusundaki tercihleri nedeniyle eleştirdi. Şahin Twitter paylaşımında, "Ne vizyon ama..." ifadelerini kullandı.

AKP'li vekilden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a vizyon göndermesi

AKP’nin Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Fenerbahçe başkanı Ali Koç’a vizyon üzerinden yüklendi.

Cumhuriyet'te yer alan habere göre, AKP’nin Gaziantep milletvekili Ali Şahin, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u vizyon ifadesiyle eleştirdi. Gökhan Gönül transferinin açıklandığı videoyu paylaşarak “Ne vizyon ama...” ifadelerini kullandı.

akp-li-vekilden-fenerbahce-baskani-ali-koc-a-vizyon-gondermesi-765461-1.

MEHMET UÇUM DA ELEŞTİRMİŞTİ

Daha önce de cumhurbaşkanının hukuk başdanışmanı Mehmet Uçum Ali Koç’a sert eleştirilerde bulunmuştu. Uçum, “FETÖ faşistlerinin FB’ye yapamadığı bu beceriksiz yönetimle gerçekleşiyor” İfadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçe’nin Kadıköy’de 21 yıl sonra Galatasaray’a mağlup olmasının ardından Mehmet Uçum, "Lafım bizimkilere; çekilin bence, Fenerbahçe sizin bu seviyesizliğinize layık değil" demişti.

Yine aynı maçın ardından Erdoğan’ın bir başka danışmanı Yiğit Bulut ise Twitter üzerinden "Camialarımızı hiç kimsenin siyasi hırslarına, hiçbir ailenin devlet ile düello yapmasına alet etmeyelim" paylaşımı yapmıştı.

Bu paylaşımlara büyük tepki gösterilmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol