birgün

21° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 27.07.2021 15:46

AKP'li Yavuz'dan aşı çağrısı: Aşıda bir problem olsa Cumhurbaşkanımız olur muydu?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Cumhurbaşkanımız üç doz aşı oldu. Bir problem görseydi, Cumhurbaşkanı'mız olur muydu?" sözleriyle aşı çağrısı yaptı.

AKP'li Yavuz'dan aşı çağrısı: Aşıda bir problem olsa Cumhurbaşkanımız olur muydu?

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Erenler'de düzenlenen Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesi 22. Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada aşı olmanın önemine dikkat çekti.

Sakarya'nın aşılanma oranında daha yukarılara çıkması gerektiğini belirten ve bazı kişilerin aşı konusunda çekincelerinin olduğunu dile getiren Yavuz "Bilim adamları, bütün hekimler bunu oluyor. Cumhurbaşkanımız üç doz aşı oldu. Bir problem görseydi, Cumhurbaşkanı'mız olur muydu? Bütün hekimler aşısını yaptırıyor, onlar işin ehli olan insanlar. Dolayısıyla bizim aşılarımızı olmamızda fayda var. Almamız gereken mesafe var, bunun için de aşı, maske, mesafe ve hijyen kuralına uymamız gerekiyor” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol