birgün

9° PARÇALI BULUTLU

AKP'li yöneticiden kendi seçmenine hakaret: "Hayvanlar oy kullanmıyor"

AKP Konya Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Küçükkömürler, emekliye yapılan zammı eleştirerek AKP'ye bir daha oy vermeyeceğini söyleyen bir seçmene, "Hayvanlar oy kullanmıyor. Kanunen" diyerek hakaret etti.

GÜNCEL 04.01.2022 13:02
AKP'li yöneticiden kendi seçmenine hakaret: "Hayvanlar oy kullanmıyor"
Abone Ol google-news

AKP Konya Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Küçükkömürler, sosyal medyada emekliye getirilen zammı eleştiren AKP seçmenine yanıt vererek hakaret etti.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaşımda bulunan bir yurttaş, "Emeklilere iyi kazık attınız. Yüzde 40 zam vermemek için aralık ayı enflasyonunu yüzde 13'e çıkardınız. Size bir daha oy verirsem insan değilim" diyerek AKP'ye tepki gösterdi.

Paylaşımı alıntılayarak söz konusu eleştiriye yanıt veren Küçükkömürler, "Hayvanlar oy kullanmıyor. Kanunen" ifadelerini kullandı.

akp-li-yoneticiden-kendi-secmenine-hakaret-hayvanlar-oy-kullanmiyor-963376-1.

Küçükkömürler'in paylaşımı kullanıcılar tarafından tepkilere neden oldu. Tepkiler sonrası yaptığı paylaşımı silen Küçükkömürler, "AK Parti seçmenine hayvan dedi diyerek algı yapanları, yalan söyleyenleri, üç kuruşa davasını, 1 dolara vatanını satanları, Türkiye düşmanlarını, teröristleri, İslam düşmanlarını 2023'te tekrar sandığa gömeceğiz. Durmak yok, yola devam" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol