birgün

19° PARÇALI BULUTLU

‘AKP’nin selamı’nı almayanların kimlik bilgileri isteniyor!

İstanbul Esenyurt’ta, AKP’lilerin yerel seçimler için “Cumhurbaşkanı’ndan size selam getirdim” diyerek dağıttıkları seçim broşürlerini almayanların kimlik bilgilerinin sorulduğu, ad ve soyadlarını söylemeye zorlandıkları iddia edildi. Mahallelerde kulaktan kulağa yayılan bu iddia, Esenyurtlu bir ailenin cep telefonu kamerasıyla çektiği görüntülerle gün yüzüne çıktı. T24’ün haberine göre; Sosyal medyada paylaşılan görüntüde, AKP’li kadın “AK Partimizden ve Cumhurbaşkanımızdan […]

GÜNCEL 25.02.2019 10:32
‘AKP’nin selamı’nı almayanların kimlik bilgileri isteniyor!
Abone Ol google-news

İstanbul Esenyurt’ta, AKP’lilerin yerel seçimler için “Cumhurbaşkanı’ndan size selam getirdim” diyerek dağıttıkları seçim broşürlerini almayanların kimlik bilgilerinin sorulduğu, ad ve soyadlarını söylemeye zorlandıkları iddia edildi.

Mahallelerde kulaktan kulağa yayılan bu iddia, Esenyurtlu bir ailenin cep telefonu kamerasıyla çektiği görüntülerle gün yüzüne çıktı.

T24’ün haberine göre; Sosyal medyada paylaşılan görüntüde, AKP’li kadın “AK Partimizden ve Cumhurbaşkanımızdan selam getirdim. Broşür veriyorum” demesi üzerine, ev sahibi kadın, “Biz AKP’nin selamını almıyoruz” diyor. Olumsuz yanıt alan AKP’li, ev sahibi kadının “İsim, soyisim nedir?” diyerek kimlik bilgilerini istiyor. 

Ev sahibi kadın, “Başka parti yapmıyor bunu. Siz mahalle mahalle gezerek AKP’ye oy vermeyecek kişileri belirliyorsunuz, gambazlamak bu” yanıtı verince AKP’li görevliler oradan ayrılıyor.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol