birgün

20° AZ BULUTLU

Aksaray’da bir erkek, evli olduğu kadını ve çocuklarını öldürdü

Aksaray'da bir erkek, evli olduğu kadını bıçakla, iki çocuğunu da balkondan atarak öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu. M.H.S. isimli erkek ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

GÜNCEL 25.05.2022 09:40
Aksaray’da bir erkek, evli olduğu kadını ve çocuklarını öldürdü
Abone Ol google-news

Dere Mahallesi Belediye Caddesi'ndeki evlerinde Afganistan uyruklu olduğu öğrenilen M.H.S (35), evli olduğu G.B.S'yi (26) vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Çocukları M. S. (4) ve M.S'yi (3) evin balkonundan atan M.H.S, daha sonra balkondan atladı.

112 Acil Servis ekiplerince Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan anne ve iki çocuğu hayatını kaybetti. M.H.S.'nin hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

"BİR GECELİĞİNE YATMAYA GELMİŞLER"

Mahallede kahvehane işleten Mustafa Kargın, sabah saatlerinde dükkânı açmaya geldiğinde M.H.S ve iki çocuğunu beton zeminde yaralı gördüğünü belirterek, "Çocukları atmış, sonra kendi de atlamış. Yaralıları gördüm, üçü de yatıyordu, yaşıyorlardı. Sonra ambulans geldi, götürdü. Bu eve misafir olarak gelmiş. Dün gece yatmaya gelmişler. Burada oturmuyorlar. Burada akrabaları varmış, bir geceliğine yatmaya gelmişler" dedi.

(AA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun