birgün

20° AÇIK

SAĞLIK 28.02.2020 22:50

Aksaray'da koronavirüs alarmı: İzolasyonlu odaya alındı

Aksaray'da öksürük ve yüksek ateş şikayetleriyle hastaneye kaldırılan 27 yaşındaki TIR şoförü Adem Onay, koronavirüs şüphesiyle tedbir amaçlı izolasyonlu odaya alındı.Onay’dan gerekli tahliller için numunelerin alındığı ve sonuçlarının beklendiği bildirildi.

Aksaray'da koronavirüs alarmı: İzolasyonlu odaya alındı

Aksaray'da öksürük ve yüksek ateş şikayetleriyle hastaneye kaldırılan TIR şoförü Adem Onay (27), koronavirüsü şüphesiyle tedbir amaçlı izolasyonlu odaya alındı.

DHA'nın haberine göre; İran seferinden döndüğü öğrenilen Adem Onay, akşam saatlerinde rahatsızlandı. 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak yardım isteyen Onay, ekiplere öksürük ve yüksek ateş şikayeti olduğunu söyledi.

Sağlık görevlilerince izole edilmiş araçla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Onay, burada tedbir amaçlı izolasyonlu odaya alındı.

Onay’dan gerekli tahliller için numunelerin alındığı ve sonuçlarının beklendiği bildirildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız