birgün

12° PARÇALI BULUTLU

Akşener, Genel İdare Kurulu'nu topluyor: Parti gündeminde neler var?

İYİ Parti Lideri Akşener, altılı masa toplantısı öncesi Genel İdare Kurulunu toplayacak. Akşener, yarın yapılacak toplantıda, GİK üyeleri ve milletvekillerinin, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi başta olmak üzere, ülke gündeminde öne çıkan siyasi başlıklarla ilgili fikrini alacak. Toplantıda 3. Olağan Kongre'ye hazırlık çerçevesinde ilçe ve il kongrelerinin başlatılması kararı alınması bekleniyor.

SİYASET 29.09.2022 17:03
Akşener, Genel İdare Kurulu'nu topluyor: Parti gündeminde neler var? Fotoğraf: Depophotos
Abone Ol google-news

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) yeni yasama yılı açılışı ve pazar günkü altılı masa toplantısı öncesi kurmaylarının siyasi gündemde öne çıkan başlıklara ilişkin fikirlerini dinleyecek.

Edinilen bilgiye göre Akşener, yarın Genel İdare Kurulu (GİK) üyeleri ve milletvekilleriyle bir araya gelecek. Siyasi gündemde öne çıkan başlıkların ele alınacağı toplantıda, ekonomideki gelişmeler de değerlendirilecek.

Akşener, GİK üyeleri ve milletvekillerinin, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi ile diğer siyasi partilerin bu yöndeki çalışmaları başta olmak üzere, ülke gündeminde öne çıkan siyasi gelişmelerle ilgili görüş ve düşüncelerini dinleyecek.

3. OLAĞAN KONGRE TAKVİMİ DE GÜNDEMDE

Toplantının gündeminde, 3. Olağan Kongre takvimi de yer alıyor. Toplantıda, kongreye hazırlık çerçevesinde ilçe ve il kongrelerinin başlatılması kararı alınması bekleniyor.

AA

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol