birgün

30° AZ BULUTLU

Alaattin Çakıcı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti!

16 yıl cezaevinde yattıktan sonra infaz düzenlemesiyle 16 Nisan’da tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti. Çakıcı ve Gürkan, ziyarette birbirlerine hediye verdi.

GÜNCEL 26.10.2020 17:28
Alaattin Çakıcı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti!
Abone Ol google-news

16 yıl cezaevinde yattıktan sonra yeni infaz düzenlemesiyle 16 Nisan’da tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti.

Çakıcı, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ziyaretten fotoğraflar paylaştı.

İşte Çakıcı'nın paylaştığı fotoğraflar:

alaattin-cakici-edirne-belediye-baskani-recep-gurkan-i-ziyaret-etti-797460-1.

alaattin-cakici-edirne-belediye-baskani-recep-gurkan-i-ziyaret-etti-797461-1.

Çakıcı'nın Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle:

"Alaattin Çakıcı'nın yakın dostu olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı makamında ziyaret ederek 1927 yılında Fransız fotoğrafçının çektiği resmin aslını Alaattin Çakıcı'ya makamında hediye etmiş, ayrıca çok yakın dostu Mustafa Altunhan'ın özel misafiri olarak birlikte Edirne Belediye Başkanını ziyaret ederken Alaattin Çakıcı'nın yakın arkadaşı Vahit Kayrıcı bu ziyarette birlikte Edirne’ye gelmiştir."

Recep Gürkan da söz konusu ziyarete ilişkin Facebook hesabından paylaşım yaptı. Gürkan, "Sayın Alaattin Çakıcı, Belediyemizdeki Ulu Önderin 4 gece konakladığı Atatürk Odası'nı ve bizleri ziyaret etti. Kendilerine Atatürk portresi ve Belediyemiz tarafından basılan Nutuk kitabını hediye ettik." dedi.

alaattin-cakici-edirne-belediye-baskani-recep-gurkan-i-ziyaret-etti-797465-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol