birgün

20° AÇIK

Alaca’nın son teklisi 'BYE' dinleyicilerle buluştu

Ata Bornova ve Mehmet Mutlu tarafından kurulan Alaca’nın son teklisi “BYE” tüm platformlarda dinleyici ile buluştu.

KÜLTÜR SANAT 21.06.2022 13:24
Alaca’nın son teklisi 'BYE' dinleyicilerle buluştu
Abone Ol google-news

Ata Bornova ve Mehmet Mutlu tarafından kurulan söz yazarı, besteci ve prodüktör ikilisi Alaca 2020 yılında ilk albümleri “10Gün”ü yayımladı.

Güliz Ayla, Ege Çubukçu ve Mabel Matiz gibi isimlerin parçalarına prodüktörlük yapan Alaca’nın son teklisi “BYE” Universal Music Türkiye etiketiyle tüm platformlarda geçtiğimiz günlerde dinleyici ile buluştu.

“Mix’inden klibine içimize sinen bir iş çıkardık” diyen grup üyeleri, şunları söyledi: “Klip yönetmenlerimiz samet eruzun ve ümit şahin hem işleriyle hem dostluklarıyla bizleri tüm süreçte çok rahat hissettirdiler. Bu da klibe tamamen yansıdı. Garip bir şarkı yapmıştık ve bunu klipte de göstermek istiyorduk. Bir yandan çok garip bir yandan çok komik bir iş çıktı. Yüzeysel gibi gösterdiğimiz ve yine bir şeyler anlattığımız bir iş ortaya koymaya çalıştık.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol