birgün

23° AÇIK

DÜNYA 19.05.2020 09:12

Alacakaranlık serisinin oyuncusu, kız arkadaşıyla ölü bulundu

Alacakaranlık serisi ile adını duyuran 30 yaşındaki aktör Gregory Tyree Boyce ve 27 yaşındaki kız arkadaşı evinde ölü bulundu

Alacakaranlık serisinin oyuncusu, kız arkadaşıyla ölü bulundu

Ünlü oyuncu Gregory Tyree Boyce ve kız arkadaşı Natalie Adepoju, 13 Mayıs’ta Las Vegas’taki evlerinde ölü olarak bulundu. Çiftin ölüm sebebi henüz bilinmiyor. Çifte yönelik otopsi yapıldığı ve soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Robert Pattison ve Kristen Stewart gibi isimlerin yer aldığı Twilight (Alacakaranlık) isimli film serisinde Tyler Crowley isimli karakterini canlandırıyordu.

E! News’ün haberine göre ünlü oyuncu ve kız arkadaşı 13 Mays’ta yaşamını yitirirken, ölüm sebebi ile ilgili bir otopsi yapıldığı ve soruşturmanın devam ettiği açıklandı.

alacakaranlik-serisinin-oyuncusu-kiz-arkadasiyla-olu-bulundu-733359-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol