birgün

8° PARÇALI BULUTLU

DÜNYA 19.05.2020 09:12

Alacakaranlık serisinin oyuncusu, kız arkadaşıyla ölü bulundu

Alacakaranlık serisi ile adını duyuran 30 yaşındaki aktör Gregory Tyree Boyce ve 27 yaşındaki kız arkadaşı evinde ölü bulundu

Alacakaranlık serisinin oyuncusu, kız arkadaşıyla ölü bulundu

Ünlü oyuncu Gregory Tyree Boyce ve kız arkadaşı Natalie Adepoju, 13 Mayıs’ta Las Vegas’taki evlerinde ölü olarak bulundu. Çiftin ölüm sebebi henüz bilinmiyor. Çifte yönelik otopsi yapıldığı ve soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Robert Pattison ve Kristen Stewart gibi isimlerin yer aldığı Twilight (Alacakaranlık) isimli film serisinde Tyler Crowley isimli karakterini canlandırıyordu.

E! News’ün haberine göre ünlü oyuncu ve kız arkadaşı 13 Mays’ta yaşamını yitirirken, ölüm sebebi ile ilgili bir otopsi yapıldığı ve soruşturmanın devam ettiği açıklandı.

alacakaranlik-serisinin-oyuncusu-kiz-arkadasiyla-olu-bulundu-733359-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız