birgün

14° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 29.03.2020 21:26

'Albayrak ve Terim'in test sonuçları belli değil'

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Tunç Üner, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın son koronavirüs test sonuçlarının negatif çıktığını söyledi. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Buse Terim ve Abdurrahim Albayrak ise, test sonuçlarının henüz belli olmadığını bildirdi

'Albayrak ve Terim'in test sonuçları belli değil'

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ve yönetici Abdurrahim Albayrak’ın yeni koronavirüs test sonuçları belli oldu.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Galatasaray Divan Kurulu üyesi Tunç Üner Terim ve Albayrak koronavirüsü yendiğini iddia etti.

Üner, “Nerede kalmıştık. Test sonuçları negatif. Yakında taburcular” ifadelerini kullandı.

BUSE TERİM VE ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Tunç Üner'in açıklamalarından sonra, Fatih Terim'in kızı Buse Terim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi, ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile" ifadelerini kullandı.

Galatasaray İklinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da "Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim" açıklamasında bulundu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız