birgün

10° PARÇALI BULUTLU

DÜNYA 21.08.2019 14:23

Alev alan araçtan son anda çıkabildi

Alev alan araçtan son anda çıkabildi

Çin’de bir sürücü, aracın deposunu doldurduktan sonra kontağı çevirdigi anda araç alev aldı. Adamın, aracın camından atlayarak alevlerden kurtulduğu anlar saniye saniye kameralara yansıdı.


Olay, Çin’in güneybatısında yer alan Chongqing şehrindeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Akaryakıt almak için istasyona gelen bir adam, yakıt doldurma işlemi tamamlandıktan sonra aracını çalıştırdı. Adamın aracı çalıştırmasıyla birlikte araç bir anda alev aldı. Sürücü koltuğundaki adam, aracın sol tarafından çıkan alevlerden yolcu koltuğu tarafında yer alan camdan dışarı atlayarak kurtuldu. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Görüntülerde, adamın, aracın içi alev almadan hemen önce camdan dışarıya atladığı görüldü.

Öte yandan, aracın alev aldığını gören istasyon çalışanları ise hemen yangına müdahale edip, aracı söndürdü.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız