birgün

9° AÇIK

Ali Koç'tan kadro dışı bırakılan Mesut Özil hakkında açıklama

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Mesut Özil'in Galatasaray maçı öncesi affedilmeyeceğini belirterek, "Çocuk oyuncağı değil bu karar. Aslolan Fenerbahçe" dedi.

SPOR 07.04.2022 18:30
Ali Koç'tan kadro dışı bırakılan Mesut Özil hakkında açıklama
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kadro dışı bırakılan Mesut Özil ile ilgili "Henüz kendisiyle konuşmadım. Ancak şu anda böyle bir planımız yok" dedi.

Ali Koç, iftar yemeğinde açıklamalarda bulundu. Koç, Mesut Özil'in Galatasaray maçı öncesi affedilmeyeceğini söyledi.

NTVSpor'ın aktardığı habere göre, kadro dışının çocuk oyuncağı olmadığını belirten Koç, "Henüz kendisiyle konuşmadım. Ancak şu anda böyle bir planımız yok. Çocuk oyuncağı değil bu karar. Aslolan Fenerbahçe" ifadelerini kullandı.

Koç, Beşiktaş maçından sonra gönderilen Vitor Pereira'nın çok önemli işler yaptığını söyledi.

Portekizli çalıştırıcının miras bıraktığını ifade eden Koç, "Pereira bize güzel bir miras bıraktı. Osayi-Samuel'den sağ bek, Ferdi Kadıoğlu'ndan sol bek çıkardı. Zajc'ı satacaktık, satılmasına izin vermedi. Crespo, Kim transferlerini yaptırdı. Birçok oyuncunun performansı yükseldi. Ama herkese uymadı. Örneğin Pelkas'ın performansında düşüş yaşandı" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun