birgün

9° PARÇALI BULUTLU

Ali Koç'un açıklamalarının ardından Trabzonspor'dan paylaşım

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına tepki olarak Trabzonspor'un resmi hesabından paylaşım yapıldı. Paylaşımda rastgele harflere yer verildi.

SPOR 06.05.2022 17:38
Ali Koç'un açıklamalarının ardından Trabzonspor'dan paylaşım
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un Trabzonspor-Antalyaspor karşılaşmasında açılan pankarta tepki göstermesinin ardından Trabzonspor kulübünün resmi sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı.

Trabzonspor'un yaptığı paylaşım şöyle:

Koç, Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde gündeme dair açıklamalarda bulunarak, "Trabzon il sınırında bize yapılan, FETÖ'nün parmağı olan, hala faili meçhul olan bir olay var. Türkiye'de bu seviyede faili meçhul olay yoktur. Siz açtığınız pankartla, bu olaya sahip çıktınız. Bu pankartı asanlar, yol verenler, bu cesareti nereden buluyorsunuz?" ifadelerini kullanmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol