birgün

27° AZ BULUTLU

GÜNCEL 13.01.2020 14:49

Ali Koç'un ismini vermediği AKP'li milletvekili kim?

Ali Koç'un ismini vermediği milletvekilin AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu olduğu iddia edildi

Ali Koç'un ismini vermediği AKP'li milletvekili kim?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un, gündemdeki konulara dair açıklamalarında Trabzonspor değerlendirmeleri dikkati çekti.

İsim vermeden eski bir kadın milletvekilini işaret eden Ali Koç, “Geçenlerde bir milletvekili hanımefendi, galiba eski milletvekili, bu konuları değerlendirmiş. Geçmişini araştırıyorsun. Kadın 11 yıl Bank Asya’da avukatlık yapmış. O bavulu taşıyan adama sosyal medya güzellemeleri yapmış. Türkiye Cumhuriyeti ve devlet büyüklerimiz bu konuda Fenerbahçe’yi takdire şayan buluyor” ifadelerini kullandı.

Odatv, Ali Koç’un işaret ettiği milletvekilinin AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu olduğunu aktardı. Habere göre, AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu sosyal medyada eski AKP Milletvekili Burhan Kuzu’yla Fenerbahçe tartışmasına girmişti. AKP’li vekil Bahar Ayvazoğlu “FETÖ’nün şike zamanındaki varlığı Fenerbahçe’yi aklamaz” mesajını paylaşmıştı.

ali-koc-un-ismini-vermedigi-akp-li-milletvekili-kim-674529-1.

Odatv'nin aktardığına göre, AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’den ise “Hocaefendi” diye bahsedip sosyal medyada mesaj yayımlamıştı.

ali-koc-un-ismini-vermedigi-akp-li-milletvekili-kim-674530-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız