birgün

27° AZ BULUTLU

SPOR 06.11.2019 14:26

Altay Bayındır: Birine zarar vermeyi isteyecek bir karakterim yok

Altay Bayındır: Birine zarar vermeyi isteyecek bir karakterim yok

Fenerbahçe'nin genç kalecisi Altay Bayındır, Kayserispor karşılaşmasında Pedro Henrique ile yaşadığı pozisyon hakkında birine zarar vermenin en son isteyeceği şey olduğunu kaydederek, "Böyle bir karakterim yok" dedi.

Fenerbahçe'nin genç kalecisi Altay Bayındır, geçtiğimiz hafta pazar günü İstiklal Mobilya Kayserispor ile oynanan maçta Pedro Henrique ile yaşadığı pozisyon hakkında açıklamalarda bulundu.

Amacının sadece topa hamle yapmak olduğunu ifade eden Altay Bayındır, birine zarar vermenin en son isteyeceği şey olduğunu kaydederek, "Böyle bir karakterim yok. Geride olduğunuz bir maçta oyunu en hızlı şekilde başlatmak istersiniz. Topu alma şansı olmamasına rağmen oyuncu üzerime doğru gelmişti. Sadece oyuna odaklandığım bir noktadaydım. Yaşanan pozisyonda art niyet arayanlar oldu, bir an önce topu oyuna sokmak için yaptığım bir hamle ne yazık ki bu şekilde gelişti ancak gerçek ekranlara yansıyan şekilde olmadı. Kariyerim boyunca üç sarı kart gördüm ve hiç kırmızı kart görmedim. Takım olarak bu sezon temiz bir futbol oynuyoruz. Sadece futbola ve sahadaki oyunumuza odaklanıyoruz. Ligin en az sarı kart gören takımıyız" diye konuştu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız