birgün

3° AÇIK

YAŞAM 11.02.2021 16:51

Amsterdam'da polisin cinayet sandığı görüntünün altından 'kardan adam' çıktı

Amsterdam'da devriye gezen polisler 'yerde yatan bir ceset' görmelerinin ardından olay yerine gittiklerinde yerde yatanın kardan adam olduğunu anladı

Amsterdam'da polisin cinayet sandığı görüntünün altından 'kardan adam' çıktı

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da devriye gezen polisler yerde hareketsiz yatan kişinin aslında bir kardan adam olduğunu anladı.

Amsterdam'ın en büyük parklarından Oosterpark'da devriye gezen polisler 'yerde yatan bir ceset' görmelerinin ardından araştırma yapmak için olay yerine gitti.

Sputnik'in aktardığı habere göre ürpertici görüntüye daha yakından baktıklarında, 'yerde yatan kurbanın' aslında sırt üstü yatar şekilde yapılmış bir kardan adamdan ibaret olduğunu keşfettiler.

Amsterdam polisinin Facebook sayfasında paylaşılan fotoğraflar çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

amsterdam-da-polisin-cinayet-sandigi-goruntunun-altindan-kardan-adam-cikti-840467-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol