birgün

20° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 08.04.2020 11:51

Andrea Bocelli'den Duomo'da canlı konser

Milano'daki görkemli Duomo Katedrali'nde 12 Nisan Pazar Paskalya gecesi Türkiye saati ile 21.00'de başlayacak olan konser Andrea Bocelli'nin resmi Youtube kanalından canlı yayınlanacak

Andrea Bocelli'den Duomo'da canlı konser

Dünyaca ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli, corona virüs salgınından en çok etkilenen yerlerin başında gelen Milano'da bir konser verecek. 12 Nisan Pazar Paskalya gecesinde Milano'daki ünlü Duomo Katedrali'ndeki konser, Youtube'dan canlı yayınlanacak.

Andrea Bocelli, koronavirüs salgınından en çok etkilenen yerlerin başında gelen ülkesi için harekete geçti. Salgın en çok can kaybına neden olduğu Lombardia bölgesindeki Milano'da konser verecek olan Andrea Bocelli "sevgi, şifa ve umut" temasını ön plana çıkaracak.

Milano'daki görkemli Duomo Katedrali'nde 12 Nisan Pazar Paskalya gecesi Türkiye saati ile 21.00'de başlayacak olan konser Andrea Bocelli'nin resmi Youtube kanalından canlı yayınlanacak. Karantinanın devam ettiği İtalya'da izleyicilerin alınmayacağı konserde ünlü tenor Andrea Bocelli, Ave Maria ve Sancta Maria gibi ünlü besteleri seslendirecek. Performans sırasında Andrea Bocelli'ye Duomo Katedrali'nin müzisyen din adamları da eşlik edecek.

600 yıllık Duomo Katedrali'ndeki konseri dünya çapında milyonlarca insanın izleyeceği tahmin ediliyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız