birgün

11° AÇIK

GÜNCEL 08.03.2021 16:17

Ankara'da bir erkek, eşini sokak ortasında darp etti

Ankara'nın Mamak ilçesinde bir kadın, eşi tarafından sokak ortasında darbedildi. Saldırgan erkek, kadının şikayetçi olmaması üzerine olay yerinden ayrıldı.

Ankara'da bir erkek, eşini sokak ortasında darp etti

Samsun'da E.M.'nın eski eşi tarafından yere yatırılıp öldüresiye dövülmesinin ardından, Ankara'nın Mamak ilçesinde de bir kadın benzer şekilde eşi tarafından darbedildi.

Dün öğle saatlerinde Abidinpaşa Mahallesi'nde meydana gelen olayda evli oldukları öğrenilen çift, sokak ortasında bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Erkek, eşini boğazından tutup yere yatırarak darbetmeye başladı. Cep telefonuyla görüntülenen olayda çevredeki yurttaşlar müdahale ederek, ismi öğrenilemeyen adama engel olmaya çalıştı.

Çevredekilerin müdahalesine rağmen adamın yerdeki eşine vurmaya devam etmesi dikkat çekti.

İhbar üzerine olay yerine polis sevk edildi. Ancak çiftin polis gelmeden olay yerinden ayrıldığı, kadının da şikayetçi olmadığı, bu yüzden işlem yapılmadığı öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol