birgün

16° AÇIK

Ankara'da bir erkek, kadınları taciz ederek otomobillerin önüne itti

Ankara'da M.T.A. isimli erkek yolda yürüyen kadınları taciz ederek otomobillerin önüne attı. Tacize maruz bırakılan kadınlardan birinin avukatı Esin Saldır, M.T.A.'nın bipolar tanısı olduğunu belirterek "Psikolojik rahatsızlığı olduğu söylenen şahsın adli kontrol tedbirleri altında tutulup, tedavisinin yapılmasını bekliyoruz" dedi.

KADIN 16.08.2022 10:36
Ankara'da bir erkek, kadınları taciz ederek otomobillerin önüne itti Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Ankara Polatlı Cumhuriyet Mahallesi Turan Caddesi'nde M.T.A. isimli bir erkek, sokakta gördüğü kadınları taciz etti. Kendisine tepki gösteren bir kadını otomobilin önüne attı.

Polis ekipleri M.T.A.'yı evinin önünde yakaladı.

Tacize maruz bırakılan kadının avukatı Esin Saldır, tacizci M.T.A.'nın çocukluğundan beri psikolojik rahatsızlığı olduğunu ve bipolar tanısı konulduğunu belirtti.

Avukat Saldır, "M.T.A. hakkında önce bir başka kıza yanaktan makas almak suretiyle başlattığı cinsel saldırı daha sonra müvekkilime yönelik hem cinsel saldırı hem de kasten yaralama suçu işlemek silsilesiyle devam etmiştir. Psikolojik rahatsızlığı olduğu söylenen şahsın adli kontrol tedbirleri altında tutulup, tedavisinin yapılmasını bekliyoruz" dedi.

İHA

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol