Ankara’da Barbaros Ulusoy adlı erkek, boşanma aşamasındaki Filiz Ulusoy, kardeşi Ediz Ulusoy ve iki çocuğu katletti, daha sonra da kendisini vurarak yaşamına son verdi.

Ankara'da kadın cinayeti: 4 kişi katledildi
Fotoğraf: Emre Orman / csgorselarsiv.org

HABER MERKEZİ

Ankara'da boşanma aşamasındaki Filiz Ulusoy, erkek kardeşi Ediz Ulusoy ve iki çocuk, Barbaros Ulusoy adlı erkek tarafından silahla vurularak öldürüldü. Ulusoy'un ardından aynı silahla yaşamına son verdiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, olay önceki gün meydana geldi. Boşanma aşamasında olan Filiz Ulusoy adlı kadın, anlaşmalı boşanacağı Barbaros Ulusoy adlı erkek ile konuşmak için evine gitti. Evde kalan eşyalarını alacak olan Filiz Ulusoy, iddiaya göre erkek kardeşini de eve çağırdı.

O gece evde kalan Filiz Ulusoy, bir çocuğu, erkek kardeşi Ediz Ulusoy ve onun çocuğu sabah saatlerinde bilinmeyen bir nedenle Barbaros Ulusoy tarafından vuruldu. Filiz Ulusoy'un diğer çocuğunun ise olay yerinden kaçarak kurtulduğu belirtildi.

Dört kişiyi vuran Barbaros Ulusoy'un aynı silahla kendini vurduğu ve yaşamını yitirdiği belirtildi.

Cenazelerin Tokat Zile'ye gönderildiği ve orada defnedildiği kaydedildi. Barbaros Ulusoy'un boşanma aşamasındaki Filiz Ulusoy'a sürekli olarak "Seni bırakmam" diyerek tehdit ettiği iddia edildi.