birgün

17° AÇIK

KADIN 25.02.2021 10:11

Ankara’da şüpheli kadın ölümü: Kimliği belirlenemeyen kadın yeni taşındığı evde ölü bulundu

Ankara’da bir kadın, yeni taşındığı evde birlikte yaşadığı erkek tarafından ölü bulundu.

Ankara’da şüpheli kadın ölümü: Kimliği belirlenemeyen kadın yeni taşındığı evde ölü bulundu

Ankara’nın Mamak ilçesinde bir kadın, yeni taşındığı evinde birlikte yaşadığı erkek tarafından ölü bulundu.

İHA’da yer alan habere göre, Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunan bir evde meydana gelen olayda, henüz kimliği tespit edilemeyen bir erkek akşam saatlerinde yeni taşındığı eve geldi. Evinin kapısını açan erkek, birlikte yaşadığı kadını yerde baygın halde buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yabancı uyruklu kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

SORUŞTURMA DERİNLEŞTİRİLDİ

Soba zehirlenmesi şüphesi üzerinde duran polis ekipleri, hayatını kaybeden kadının kafasının arkasında kan izinin bulunmasının ardından olayla ilgili soruşturmayı derinleştirdi. Ekipler, şüpheli erkeği kanında karbonmonoksit tespiti yapmak için hastaneye götürdü.

Hayatını kaybeden kadının cansız bedeni ise olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi işlemleri için morga kaldırılırdı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol