birgün

22° AÇIK

GÜNCEL 09.05.2021 14:38

Anneler Günü: Bir kadının evli olduğu erkek ve oğlundan gördüğü şiddet kameraya yansıdı!

İstanbul Esenyurt’ta, Anneler Günü'nde bir kadının evinin balkonunda evli olduğu erkek ve oğlu tarafından darp edildiği anlar kameralara yansıdı.

Anneler Günü: Bir kadının evli olduğu erkek ve oğlundan gördüğü şiddet kameraya yansıdı!

Anneler Günü'nde İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan Çınar Mahallesi’nde kadına şiddet olayı yaşandı.

Y. A. isimli kadın, evinin balkonunda oğlu Tolga A. ve evli olduğu Ekrem A. tarafından yumrukla darp edildi. O anları gören bir yurttaş, cep telefonuyla görüntüleyerek polise de ihbarda bulundu.

İHA’nın aktardığına göre ihbar üzerine olay yerine gelen polisler, kadın ile görüştü. Anneler Günü'nde dayak yiyen kadın şikayetçi olmadığı, “30 yıllık eşim özel bir sebeple kavga ettik” dediği öğrenildi.

Darp anına ilişkin görüntülerde kadının balkon demirlerine tutunarak “imdat” diyerek yardım istediği görülüyor. Görüntülerin devamında ise kadının kendini döven şahıslara 'elini çek' diyerek bağırması da yer alıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol